• V nabídce naší společnosti  je i dodávka a montáž podlahových krytiny. Zaměřujeme se především na laminátové, vinylové a dřevěné podlahy, přičemž do naší nabídky patří i lina a koberce. V současnosti jsme partnery a autorizovaní prodejci značek: Tarkett, Balterio, Timbertop, Parador, Floorforever, Hoco. Našim klientům nabízíme široký sortiment  v dekorech  i v rozměrech formátu podlah. Všechny nabízené dekory lamintových, vinylových i dřevěných podlah může klient vidět ve velkých formátech přímo na naší prodejně. 
  • Zákazníkům poskytujeme i služby spojené se stavební přpraveností. Pro úpravy podkladových povrchů používáme vysoce kvalitní stavební a podlahovou chemii značky MUREXIN. Samotný materiál je možné zakoupit i u nás na prodejně.
  • Zaměřujeme se nejen na soukromý bytový sektor ale i na rekonstrukci panelových domů, kde máme široké zkušenosti s renovací společných prostor - výměna lina chodeb a renovací schodů. V rámci kompletních služeb zajišťujeme i výmalbu akonečný úklid prostorů.

 

© Design Quasar 2010. Realizováno redakčním systémem Webredaktor