• Naše společnost nabízí kuchyně značky Noblessa, která patří mezi největší výrobce kuchyní v Evropě. Díky moderním technologiím a kvalitě zpracování patří kuchyně této značky mezi přední na trhu. Kuchyňské linky jsou vyráběny na zakázku podle potřeby klienta, přičemž nabízíme variabilitu dvířek a pracovních desek v 89 dekorech. Skříňky se vyrábí v typizovaných i atypických rozměrech a klient u nás najde i širokou nabídku různých doplňků, které naše kuchyně dělá jedinečnými. Ke kuchyňským linkám je možné vyrobit i nábytek stejného typu a designu jako jsou jídelní stoly, příborníky, police apod.. Jako autorizovaný prodejce nabízíme ke kuchyňským linkám spotřebiče a doplňky značky: Mile, Siemens, Blomberg, Brandt, Schock, Franke, Blanco.
  • Dodávané kuchyně jsou zakázkově vyráběné na míru, dle požadavku zákazníka. Doba dodání je cca 4 týdny. Na dodávané kuchyňské linky poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky.
  • Grafický návrh (3D vizualizaci) připravujeme do 3 pracovních dnů od dodání podkladů. Cena za zpracování návrhu je 250,- Kč / hodina. Cena za grafický návrh je v případě objednávky odečtena z celkové ceny kuchyňské linky.
© Design Quasar 2010. Realizováno redakčním systémem Webredaktor